Sık Sorulan Sorular

Shofbi sıradan elektrikli şofbenlerden farklı olarak "Akıllı Elektrikli Şofben" özelliği taşır. Bu gücünü çok özel tasarımından, dijital panelinden ve yüksek kaliteli malzemelerinden alır. Shofbi eski nesil elektrikli şofbenlerde bulunmayan pek çok güvenlik önlemi ile de fark yaratmaktadır.

Shofbi kullanıcı güvenliği için farklı sensörlerle donatılmış ve tasarlanırken de elektrik tehlikesinden uzak üretilmiştir. Su ile kesinlikle temas etmeyen rezistans olası elektriksel sorunların kökten önüne geçmektedir. Bunun dışında su bulunmadığında elektriği kesen sistem olası yanmaları en baştan önler. Basınç sensörleri size en uygun suyu sunarken, anlık voltaj takibini yapan akıllı dijital ekran sürekli sizi bilgilendirir.

Shofbi akıllı elektrikli şofbenler banyo duşları ve tezgah altı olarak tasarlandı. Banyo modellerimiz duş içerisine monte edilmektedir. Kesinlikle sıvı geçirmez dış kapak ıslanma durumunda bir arıza / tehlike oluşturmamaktadır.

1 Derece hassasiyetle çalışan Shofbe elektrikli şofbenler dijital ve dokunmatik akıllı kontrol paneli ile tam istediğiniz sıcaklıkta duş almanıza imkan tanır. Banyonuz süresince sıcaklıkta bir değişme olmaz. Ayrıca Shofbi size kaç dakika boyunca duş aldığınızı da anlık olarak gösterir.

Her insan için sıcaklık farklı şey ifade eder. Kimisi için 34 derece banyo suyu sıcak iken kimisi 38 dereceyi tercih eder. Bu ayarlamalar Shofbi ile çok kolay. Temel hafızasındaki 5 değerden birini tek tuşla seçerek istediğiniz sıcaklıkta suya saniyeler içinde kavuşabilirsiniz.

Shofbi fark yaratan bir akıllı elektrikli şofbendir. Su kesilmesi durumunda ısıtıcıyı otomatik devreden çıkarır ve elektriksel yanma sorunlarını önler. Duşa girerken ilk suyu açmanız bu nedenle çok gerekli değildir, Shofbi zaten su geldiği zaman ısıtmaya başlayacaktır.

Shofbi ürünümüzle birlikte sigorta konusunda sıkıntı yaşamamanız için Shofbi'ye uygun 1 adet 25 A sigorta hediye ediyoruz. Herhangi bir elektrikçiye şofbenin montajını yaptırabilirsiniz. Kısa zamanda yetkili servis ağımız da hizmetinizde olacak.

Shofbi akıllı elektrikli şofben 2 Yıl Garantili ve CE belgelidir. Olası sorunlarda satış sonrası teknik destek ekibimiz size yardımcı olmaktadır.

Shofbi akıllı elektrikli şofbenler 8000 W gücündedir. Döküm ısıtıcı sistemi ile saniyeler içinde duşunuzu hazır eder. Bu nedenle ilk ısınma ve duş boyunca oldukça tasarrufludur. Anlık ısıtma yaptığı için termosifonlar gibi litrelerce su sarfiyatına neden olmaz. Shofbi ayrıca akıllı ekranından size banyo sürenizi gösterge ile hatırlatır...